Masaże

 

 Zapytaj o aktualne promocje - Zadzwoń i umów się na wizytę

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny w zależności od formy i intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający itp. Opiera się na pięciu grupach technik: głaskaniu, rozcieraniu, ugniataniu, oklepywaniu i wibracji. Użycie ich w odpowiedniej kolejności gwarantuje skuteczność. W zależności od wielkości powierzchni tkanek objętych zabiegiem może on być częściowy lub ogólny, wykonywany przez masażystę lub mieć formę automasażu. Charakterystyczną cechą tego rodzaju masażu jest to, że powinien być wykonywany wyłącznie metodą ręczną, bez użycia żadnych aparatów.

cena 60 zl

 

 

 

Masaż czekoladowy

Masaż czekoladowy całego ciała na bazie czekolady i oleju ze słodkich migdałów. To prawdziwa czekoladowa uczta. Zabieg wykorzystuje cenne właściwości odżywcze ziaren kakaowca, które działają regenerująco i odżywczo. Wspaniały czekoladowy zapach towarzyszący masażowi pobudza produkcję hormonów szczęścia - endorfin. Polewanie ciała gorącym smakołykiem koi zmysły, dodaje energii oraz pobudza siły witalne. Po masażu skóra pięknie pachnie czekoladą, jest miękka i aksamitna w dotyku. Polecany wszystkim osobom, które poszukują relaksu i ukojenia.

cena 100 zl

Masaż gorącymi kamieniami
Masaż gorącymi kamieniami wywodzi się z tradycji plemion indiańskich Ameryki Południowej. Łączy w sobie oddziaływanie terapii cieplnej, drenażu i akupresury. Podstawę stanowi szerokie działanie na termoreceptory znajdujące się w skórze. W wyniku oddziaływania odruchowego dochodzi do podniesienia temperatury okolic masowanych i wtórnego rozszerzenia naczyń krwionośnych.

cena 60 zl
Masaż odchudzający

Masaż odchudzający nie należy do zabiegów najprzyjemniejszych - intensywność i agresywność wykonywanych przez masażystę czynności może być bolesna, ale tylko w ten sposób możliwe jest oddziaływanie na położone pod skórą warstwy tkanki tłuszczowej. Silne uciskanie ciała pomaga nie tylko spalać zbędny tłuszcz, ale także poprawić przemianę materii i pobudzić krążenie krwi i limfy, w efekcie czego skóra staję się jędrniejsza, bardziej elastyczna, lepiej dotleniona i odżywiona.

cena 70 zl

 Masaż sportowy

 Masaż sportowy to intensywny zabieg zmniejszający zmęczenie organizmu spowodowane aktywnością fizyczną. Występuje w kilku formach zależnych od czasu, w którym jest wykonywany, w stosunku do aktywności sportowej. Wyróżniamy: masaż przedwysiłkowy – ma na celu przygotowanie organizmu do wysiłku fizycznego, np. skracając rozgrzewkę itp. Międzywysiłkowy – wykonywany w przerwach między wysiłkami (miedzy startami na zawodach sportowych) - jego celem jest podtrzymanie wysokiej aktywności organizmu w trakcie zawodów.

cena 70 zl
 

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny jest zabiegiem mającym na celu przyspieszenie krążenia chłonki. Służy również likwidacji obrzęków, wysięków limfatycznych, skraca czas resorpcji wysięków i siniaków. Zabieg ten powinno się stosować „na sucho". Ale na koniec masażu można wetrzeć w ciało środki wspomagające.

cena 60 zl

Masaż stóp

Masaże poprawiają nasze samopoczucie, odprężają, dodają sił i pozwalają ukoić nerwy po ciężkim dniu pracy. Masaż może również pełnić funkcję leczniczą, w dolegliwościach bólowych ze strony stawów i mięśni, jest też niezastąpionym narzędziem rehabilitacji i odnowy biologicznej. Masaż relaksacyjny, jaki najczęściej spotykany jest w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej, to masaż skupiający się na polepszeniu komfortu życiowego pacjenta, uwolnieniu go od codziennych trosk i napełnieniu nowymi siłami życiowymi.

cena 55 zl

Masaż twarzy

Wykonywanie masażu twarzy ma działanie odprężające, ale także sprzyja zachowaniu jej młodego i świeżego wyglądu. Zalety masażu
- poprawa wchłaniania kosmetyków aplikowanych na skórę podczas masażu
- rozluźnienie mięśni, odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek mimicznych
- zapobieganie wiotczeniu skóry na twarzy, szyi oraz dekolcie
- ujędrnienie i lepsze ukrwienie skóry, poprawa jej kolorytu
- dotlenienie skóry i lekkie złuszczanie zrogowaciałego naskórka
- uczucie zrelaksowania po wykonanym zabiegu

cena 40 zl

Masaż częściowy

Masaż częściowy dotyczy poszczególnych części ciała. Zabieg przeprowadzany jest w pozycji leżącej, lub siedzącej, siła masażu dostosowana jest do pobudzanych receptorów,( każdy pacjent traktowany jest przez masażystkę indywidualnie),masaż nie powinien sprawiać bólu.

cena 30 zl

 

Masaż klasyczny  gorące kamienie

Masaż klasyczny + gorące kamienie

cena 60 zl

 

Wybrane części ciała

Masaż wybranych części ciała

cena 30 zl

 

Refleksjoterapia

Refleksoterapia to jedna z najpopularniejszych we współczesnej medycynie naturalnej forma profilaktycznego i terapeutycznego oddziaływania na organizm ludzki.

Polega na stymulowaniu odpowiednich punktów na stopach, dłoniach lub twarzy pacjenta. Punkty te odpowiadają poszczególnym gruczołom, organom i częściom ciała człowieka.

cena 50 zl