Nici PDO

 

Przed zabiegiem miejsce iniekcji pokrywane jest specjalnym żelem znieczulającym, co minimalizuje ryzyko odczuwanego szczypania. Pacjent odczuwa jedynie minimalne ukłucia, kiedy sterylne igły chirurgiczne stykają się ze skórą. Ból nie należy do bardzo nieprzyjemnych, a miła i uprzejma obsługa pomaga się zrelaksować.

Czas zabiegu trwa do 60 minut, w zależności od leczonych partii ciała i indywidualnych potrzeb pacjenta. Lifting nićmi Barb PDO nie pozostawia blizn, miejsce iniekcji kilka godzin po zabiegu może być zaczerwienione i lekko opuchnięte. Nie ma przeciwwskazań do zastosowania makijażu kryjącego, a pacjent bezpośrednio po zabiegu może powrócić do swoich zajęć. Nie wymagany jest okres rekonwalescencji.

Dla kogo lifting nićmi Barb PDO?

Zabieg liftingu nićmi Barb PDO polecany jest osobom po 30 roku życia, także tym, które mają za sobą inne zabiegi liftingujące i regenerujące. Mogą być one doskonałym uzupełnieniem kuracji laserowych, wspomagać usuwanie blizn, rozstępów, cellulitu, walkę z przebarwieniami i zmarszczkami. Nici Barb PDO działają przez okres 2 lat! To najbezpieczniejszy i najdłużej działający lifting małoinwazyjny. Może być stosowany na każdą partię ciała i powtarzany w miarę potrzeb.

Zabieg jest odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Nici PDO nie są wyczuwalne pod skórą, a efekt jest natychmiastowy. D razu po zabiegu skóra jest wyraźnie bardziej napięta, a w miarę czasu jej koloryt staje się ładniejszy, pozbawiony różnego rodzaju przebarwień. Po około 10-14 dniach następuje produkcja kolagenu, wtedy obserwujemy całą gammę rewelacyjnych zalet, jakie dają nam nici podskórne. Nici rozpuszczają się naturalnie i nie ma potrzeby usuwania ich. Nici fizycznie wzmacniają tkanki, stanowią podpórki skórne.
 


Nici Barb PDO eliminują:

zmarszczki nosowo wargowe

kurze łapki

drobne zmarszczki wokół oczu

bruzdy skórne

głębokie zmarszczki na czole

poprawiają owal twarzy

poprawiają koloryt skóry

poprawiają linię żuchwy

ujednolicają skórę

podnoszą policzki

usuwają zmarszczki i nierówności na szyj i dekolcie

wygładzają dłonie

spłycają blizny i widoczność rozstępów

Przeciwwskazania do zabiegu nićmi Barb PDO

ciąża i okres laktacji

przyjmowanie leków zmieniających krzepliwość krwi

niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne

uczulenie na któryś ze składników preparatu nici PDO

przyjmowanie niektórych leków i ziół

niektóre uczulenia i alergie skórne

Natychmiastowe efekty i poprawa stanu skóry przez 7 kolejnych miesięcy.

Efekty utrzymujące się do 2 lat! Lifting nićmi Barb PDO – najbezpieczniejszy i najbardziej skuteczny lifting małoinwazyjny.


Nici PDO są znane i wykorzystywane od ponad 30 lat w chirurgii plastycznej, okulistyce czy ginekologii – jako rozpuszczalne szwy. Jak wiesz, kosmetologia tak szybko się rozwija, że również i tu nici znalazły zastosowanie. Z technicznego punktu widzenia – pdo to polidioksanon, a materiał który wprowadza się w tkankę podskórną to właśnie nici z tego tworzywa.

Nici mają stworzyć nowy stelaż, dzięki czemu uzyskasz efekt liftingu i ujędrnienia skóry. Dzięki stopniowemu rozpuszczaniu w skórze, efekt jest długofalowy. Warto wspomnieć, że nici ostatecznie rozpadają się do dwutlenku węgla i wody, które w sposób naturalny są absorbowane do skóry (czy nie przypomina Wam to karboksyterapii? :)).


Jak działają Nici PDO?
Jak już wyżej wspomniałam, nici PDO mają za zadanie dać efekt bezoperacyjnego liftingu. Skóra po zabiegu jest gęstsza, jędrniejsza i bardziej elastyczna. To dzięki stymulowaniu do pracy fibroblastów – odpowiedzialnych z kolei za produkowanie kolagenu i elastyny – dwóch włókien podporowych skóry.


Efekty po zabiegu nici PDO:
-podniesienie owalu twarzy
-większa gęstość skóry
-wypełnienie zmarszczek i bruzd
-lifting szyi
-odmłodzenie skóry dekoltu

Zadzwoń i zapytaj o promocyjną cenę  504 054 793