Plasma IQ - inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek.

Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat. Traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość.

Kiedyś piękne naturalne oczy z wiekiem stają się coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Sińce pod oczami, opadające powieki są jawnym dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy pracowania ale pierwszym zauważalnym dowodem starzenia się skóry. Nasze spojrzenie nie wzbudza już takiego zachwytu jak kiedy. I chociaż czasu nie zatrzymamy , mamy inteligentne rozwiązanie, by przywrócić atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie.

Poznaj inteligentną technologię z wykorzystaniem czwartego stanu skupienia – PLAZMY !

Plasma IQ – to proste i bezpieczne urządzenie do wykonania bezinwazyjnego liftingu powiek pozwalające uzyskać efekt już przy pierwszym zabiegu.
 

Urządzenie wykorzystuje mikrowiązki plazmy, działając jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry i konieczności wyłączenia się z codziennej aktywności.

Pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia , odmłodzić wygląd i spojrzenia stosowany w korekcji powiek zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

Plasma IQ to wysokiej jakości urządzenie wyprodukowane we Włoszech do stosowania w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej.

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powieki zalecany jest każdemu komu zależyt na polepszeniu wyglądu rysów twarzy.


 

Zadzwoń i zapytaj o promocyjną cenę  504 054 793